fbpx
Search
Nastavenie filtra
Iba presné zhody
Hľadanie v názve
Hľadajte v texte

Staňte sa spoluvlastníkom niečoho veľkého

Investujte celosvetovo

Akcie

Akcia je cenný papier prostredníctvom ktorého sa stáva investor spolumajiteľom akciovej spoločnosti. Ako spolumajiteľ máte právo na spolurozhodovanie, právo na majetkový podiel spoločnosti, aj právo na podiel zo zisku.

Zarobiť sa dá viacerými spôsobmi

Ako spolumajiteľ spoločnosti viete zarobiť viacerými spôsobmi. Napríklad na podieli zo zisku spoločnosti (dividenda), na náraste hodnoty akcie a na kurzovom rozdiele.

Bez viazanosti investície

Pri investovaní do akcií, nie je žiadna povinná viazanosť investície. Investované peniaze môžete kedykoľvek vybrať. Predaj akcii sa dá realizovať každý pracovný deň a čas predaja spravidla netrvá viac ako pár minút.

Investičný horizont

Investorom odporúčame investovať na niekoľko rokov, pretože dlhší časový horizont zabezpečí vyššie zisky a minimálne straty na popatkoch pri transakciách.

Podľa vaších možností

Ceny akcií sa hýbu od niekoľkých eur až po niekoľko tisíc eur za 1 akciu. Do akcií investujete podľa vaších finančných možností.

Výhodný investičný nástroj

Z pohľadu výšky výnosu po spočítaní nárastu cien akcií a výplaty podielu na zisku sa akcie štandardne dostávajú výrazne nad hodnotu inflácie a v mnohých prípadoch atakujú hranicu až 10% p.a. výnosu.

Ponúkame akcie zo všetkých svetových trhov

Upozornenie na riziká

Tento investičný prieskum slúži len na informačné účely a informácie v ňom uvedené nie sú investičným poradenstvom alebo osobným odporúčaním. Investičná stratégia uvedená v tomto investičnom prieskume nemusí byť vhodná alebo primeraná pre každého klienta, alebo potenciálneho klienta, a to v závislosti od jeho znalostí a skúseností v oblasti investícií týkajúcich sa predmetnej investičnej stratégie, jeho finančnej situácie vrátane schopnosti znášať straty, a od jeho odolnosti voči riziku a investičných cieľov.

Ste pripravení na investovanie do akcií?

Ak Vás zaujíma investovanie do akcií, no nemáte žiadne predošlé skúsenosti, či sa potrebujete poradiť s odborníkom, v oboch prípadoch sme tu pre Vás. Stačí nás len kontaktovať cez kontaktný formulár.

Máte viac otázok ohľadne investovania?

Zanechajte nám kontakt. Naši profesionáli vás budú čoskoro kontaktovať a radi vám odpovedia na všetky vaše otázky.