fbpx
Search
Nastavenie filtra
Iba presné zhody
Hľadanie v názve
Hľadajte v texte

Chcete investovať?

V spoločnosti HABERL vám radi vysvetlíme princípy investovania

U nás si môže otvoriť účet každý.

Prečo investovať práve u nás?

Ako investičná skupina HABERL zastrešujeme všetky možnosti investovania, o ktoré môžete mať vy, ako náš klient, záujem.

Ponúkame široké spektrum produktov. Od sporenia na dôchodok, cez ETF a podielové fondy, dlhopisy, akcie, riadené portfóliá, až po investície do realitných projektov.

Aká je minimálna investícia?

Investovať môžete jednorázovo už od 3000€. Avšak, ideálna investícia je od 10 000€, kedy klientom vieme ponúknuť investičné produkty s potenciálom vyššieho zhodnotenia investície.

Na vašej dôvere nám záleží

Chceme, aby sa naši klienti nebáli investovať a zabezpečili si budúcnosť, ktorú si predstavujú. Pokúsime sa spolu nájsť ten správny investičný produkt pre splnenie vašich cieľov.

Ako prebieha otvorenie účtu?

Investičný účet si otvoríte priamo online, za pomoci nášich odborníkov alebo sami.

Registrácia pozostáva z piatich jednoduchých častí.

Po odoslaní registrácie vám bude zaslaný email s potvrdzovacím linkom, ktorý treba odkliknúť. Následne vám príde email s dokumentami, prihlasovacími údajmi do klientskej zóny a platobnými inštrukciami.

Po prihlásení do klientskej zóny bude potrebné zadať PIN kód z SMS správy. Po prihlásení do klientskej zóny bude váš účet úspešne otvorený a pripravený na obchodovanie.

Video-návod otvorenia účtu

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom investovania, na ktoré potrebujete odpoveď?

Zanechajte nám vaše kontaktné údaje a naši investičný experti vás budú v priebehu 24 hodín kontaktovať a spoločne pre vás nájdeme to najlepšie investičné riešenie.

Ste rozhodnutý investovať, no potrebujete pomoc s otvorením účtu?

Zanechajte nám vaše kontaktné údaje a naši investičný experti vás budú v priebehu 24 hodín kontaktovať a spoločne vás prevedú otvorením účtu.

Ste skúsený investor a chcete si otvoriť účet?

Dávame vám možnosť otvorenia účtu online. Po kliknutí na tlačidlo OTVORIŤ ÚČET sa vám otvorí jednoduchá registrácia zložená z 5 častí.

Kto sa bude starať o vaše investície?

Potrebujete dodatočné informácie?

Pokiaľ sa chcete dodatočne informovať o niektorom z našich investičných produktov, neváhajte nám zanechať Vaše kontaktné údaje a my sa Vám za krátko ozveme.

Odber newslettera je úplne zadarmo!

Prihláste sa na odber našich HABERLoviniek a užívajte si pravidelný príliv najčerstvejších informácií z trhov.

(function ($) { // Tab buttons var poradaExpert = $("#vybrat-moznost .bdt-tabs-item-a-title").parent(); var otvoritUcet = $("#vybrat-moznost .bdt-tabs-item-b-title").parent(); // Tab contents var poradaExpertContent = $("#expert-porada-content").closest( ".bdt-switcher-item-content-inner" ); var otvoritUcetContent = $("#otvorit-ucet-content").closest( ".bdt-switcher-item-content-inner" ); $("a[tab=tab-a]").click(function () { changeVisibleTab(otvoritUcet, poradaExpert); changeVisibleTab(otvoritUcetContent, poradaExpertContent); }); $("a[tab=tab-b]").click(function () { changeVisibleTab(poradaExpert, otvoritUcet); changeVisibleTab(poradaExpertContent, otvoritUcetContent); }); function changeVisibleTab(toClose, toOpen) { toClose.removeClass("bdt-active"); toOpen.addClass("bdt-active"); } })(jQuery);