fbpx
Search
Nastavenie filtra
Iba presné zhody
Hľadanie v názve
Hľadajte v texte

Mýty o investovaní #2 – “Neinvestujem, pretože je to komplikované a nerozumiem tomu.”

2 minúty čítania
Prinášame vám druhý diel zo série MÝTY O INVESTOVANÍ, kde vám vyvrátime a zároveň objasníme najznámejšie mýty.
myty o investování

Veľa ľudí neinvestuje, práve pre to, že investovaniu nerozumie, ale to nie je pádny dôvod neinvestovať.

Ak máte záujem o zhodnocovanie majetku, ale nerozumiete investovaniu, tak kontaktujte nás. My sme investičná spoločnosť, ktorá je tu práve nato, aby vám všetko vysvetlila a naučila vás všetko, čo bude potrebovať k úspešnému investovaniu.

Vysvetlíme vám ako naše produkty fungujú a kam idú peniaze, ktoré investujete. Dozviete sa aká je doba viazanosti, výnos investície a samozrejme aj miera rizikovosti. Naši odborníci vám zodpovedia všetky vaše otázky.

Na základe vyplnenia investičného dotazníka, ktorý obsahuje jednoduché otázky, vyberieme vhodný produkt pre vás. Pri výbere investičnej stratégie zohľadňujeme znalosti a skúsenosti klienta, finančnú situáciu, investičné ciele a vzťah k riziku. Snažíme sa pre klienta vybrať tú najvhodnejšiu stratégiu.

Jeden z najobľúbenejších produktov našich klientov je náš dlhopis – https://haberl.sk/dlhopisy/. Dlhopis spoločnosti HABERL má fixný výnos, ktorý sa vypláca raz ročne a viazanosť investície je na 4 roky. Peniaze investované do dlhopisov idú do našich vlastných developerských projektov. Momentálne je to projekt Terra Opoy, ktorý sa nachádza v menšej opci neďaleko Trnavy, s názvom Opoj. Viac o projekte tu – https://haberl.sk/projekty/bytovy-dom-terra-opoy/ .

Nenechajte sa zastaviť nevedomosťou. Ozvite sa nám a my vám všetko vysvetlíme. Myslíme na vašu budúcnosť.
HABERL – www.haberl.sk

Zdieľajte tento článok

Máte záujem investovať

Zanechajte nám vaše kontaktné údaje a naši odborníci vás budú čoskoro kontaktovať. Poskytneme vám odpovede na všetky vaše otázky a vytvoríme portfólio priamo pre vás.

Odber newslettera je úplne zadarmo!

Prihláste sa na odber našich HABERLoviniek a užívajte si pravidelný príliv najčerstvejších informácií z trhov.

Urobte prvý krok k svojim vysokým výnosom. Pomôžeme Vám. Nezáväzne.

Zanechajte nám kontakt a náš Wealth Manager Vám nezáväzne odpovie na otázky a poradí s výberom investičnej stratégie vhodnej priamo pre Vás. Všetko úplne bezplatne a nezáväzne