fbpx
Search
Nastavenie filtra
Iba presné zhody
Hľadanie v názve
Hľadajte v texte

Denník investora

Lukáš Svoboda

Osobnosti HABERLu – Lukáš Svoboda

Prinášame vám druhú časť zo série Osobnosti HABERLu. Sériu sme založili, aby sme našim klientom priblížili osobnosti našich členov tímu a ukázali pracovnú, ale aj osobnú časť ich životov.
Ako sledovať vývoj investícií?

Ako sledovať vývoj investícií?

Aktívni investori musia sledovať investície oveľa častejšie ako pasívni investori. Z času na čas, by však všetci investori mali venovať čas kontrole svojho portfólia a situácii na trhu.
26 tyzden

Tesla naďalej zvyšuje odbyt

V dnešnom súhrne trhov – internetová maklérska spoločnosť Robinhood musí zaplatiť 70 miliónov USD a britské ceny nehnuteľností tento mesiac vyskočili najviac, za viac ako 16 rokov.
Výkonnosť podielových fondov – ako ju porovnať?

Výkonnosť podielových fondov – ako ju porovnať?

Ak uvažujete nad investovaním do podielových fondov, je potrebné uskutočniť kvalitný prieskum trhu. Zamerajte sa na kľúčové metriky výkonnosti podielových fondov a navzájom fondy porovnajte. V tomto článku vám niektoré z týchto metrík priblížime.
vizual osobnosti

Osobnosti HABERLu – Robert Obernauer

Nie sme iba odborníci na investovanie, ale hlavne ľudia, a preto sme sa vám rozhodli odhaliť vnútro spoločnosti HABERL, sériou s názvom Osobnosti HABERLu.
Kam investovaŤ na základe vášho veku?

Kam investovať na základe vášho veku?

Väčšina ľudí, ktorí plánujú svoj odchod na dôchodok sa zaujíma o to, ako investovať alebo si naň našetriť. V tomto článku vám vysvetlíme, ako investovať v každom veku tak, aby ste dosiahli svoje finančné ciele.

Obnoví Tesla transakcie s Bitcoinmi?

V týždennom súhrne trhov sa pozrieme na hlavné indexy a spoločnosti ako Tesla, General Motors, Vodafone, TikTok, Samsung Electronics a ďalšie.
Sú ETF fondy bezpečnou investíciou?

Sú ETF fondy bezpečnou investíciou?

Tento typ fondov je vhodný najmä pre investorov, ktorí hľadajú diverzifikáciu, nechcú platiť vysoké poplatky, majú preferencie týkajúce sa tried aktív, do ktorých chcú investovať a hľadajú likviditu s nízkym rizikom. Rovnako, ako akýkoľvek iný investičný nástroj, aj ETF fondy sa spájajú s rôznymi výhodami a nevýhodami. V tomto článku sa vám ich pokúsime objasniť.
Podielové fondy - Ich klady a zápory

Podielové fondy – Ich klady a zápory

Podielové fondy väčšinou predstavujú diverzifikovanú investíciu. Poďme sa však pozrieť na tieto populárne investičné nástroje zblízka. Zároveň predstavíme aj zaujímavé možnosti pri ich výbere.

Dostali ste sa až na koniec!

Nie je tu žiadny príspevok!

Máte viac otázok ohľadne investovania?

Zanechajte nám kontakt. Naši profesionáli vás budú čoskoro kontaktovať a radi vám odpovedia na všetky vaše otázky.