fbpx
Search
Nastavenie filtra
Iba presné zhody
Hľadanie v názve
Hľadajte v texte

HABERLovinky

Novinky zo sveta spoločnosti HABERL

Kolaudácia projektu Terra Opoy

Projekt Terra Opoy nachádzajúci sa v obci Opoj je skolaudovaný. Vyspovedali sme projektového manažéra divízie HABERL Real Estate Lukáša Svobodu, ktorý má tento projekt na starosti.

Osobnosti HABERLu – Marek Janíček

Predstavujeme vám Marek Janíčka, nášho projektového manažéra. Jeho primárnou prácou v spoločnosti HABERL je príprava a realizácia rezidenčných projektov.
Vanessa Vittekova

Osobnosti HABERLu – Vanessa Vitteková

Predstavujeme vám Vanessu Vittekovú, našu marketingovú manažérku. Jej primárnou prácou v spoločnosti HABERL je komunikácia a koordinovanie marketingových procesov a cieľov.

Osobnosti HABERLu – Roman Jánoš

Predstavujeme vám Romana Jánoša, nášho dealera a člena frontoffice. Jeho primárnou prácou v našej spoločnosti je nákup a predaj cenných papierov.

Osobnosti HABERLu – Martin Krištoff

Predstavujeme vám Martina Krištoffa, nášho finančného analytika. Jeho primárnou prácou v spoločnosti HABERL Wealth Management je analýza finančných trhov a riadenie klientských portfólií.
Angelika Kocianová

Osobnosti HABERLu – Angelika Kocianová

V dnešnej časti vám predstavíme Angeliku Kocianovú, našu Head of Backoffice, ktorá je zodpovedná za procesy, ktoré klient nevidí, no sú veľmi dôležité.
Nadežda Holečková - osobnosti HABERLU

Osobnosti HABERLu – Nadežda Holečková

Prinášame vám ďalšiu časť zo série Osobnosti HABERLu. Sériu sme založili, aby sme našim klientom priblížili osobnosti našich členov tímu a ukázali pracovnú, ale aj osobnú časť ich životov.

Dostali ste sa až na koniec!

Nie je tu žiadny príspevok!

Odber newslettera je úplne zadarmo!

Prihláste sa na odber našich HABERLoviniek a užívajte si pravidelný príliv najčerstvejších informácií z trhov.