fbpx
Search
Nastavenie filtra
Iba presné zhody
Hľadanie v názve
Hľadajte v texte

Osobnosti HABERLu – Tomáš Lakatoš

4 minúty čítania
Tomáš Lakatoš je náš projektový koordinátor & Fit-out manažér. Jeho primárnou prácou je koordinácia klientskych zmien.

V minulej časti sme Vám predstavili Mareka Janíčka, nášho projektového manažéra. Dnes sa pozrieme na Tomáša Lakatoša, projektového koordinátora & Fit-Out manažéra.

Ako ste sa dostali do spoločnosti HABERL?

Do spoločnosti HABERL som sa dostal klasicky, cez kariérny portál. Hľadal som niečo, kde sa môžem kariérne posunúť. V zásade, bolo mi jedno kam, ak to bude krok vpred. Tak som poslal životopis.

Jeho primárnou prácou v spoločnosti HABERL je zastrešenie a koordinácia klientskych zmien – individuálne úpravy a finálne riešenia bytov podľa požiadaviek klienta. Venuje sa aj príprave a výberu finálnych štandardov v developerských projektoch.

Pripravili sme si pre Tomáša pár otázok z pracovnej sféry.

Ktorá časť Vašej práce je pre Vás najzaujímavejšia?

Pre mňa je najzaujímavejšou časťou proces, kedy chystáme Fit-Outy a výbery štandardov. Vtedy sa stretávame s rôznymi dodávateľmi, sledujeme najnovšie trendy a snažíme sa vymyslieť niečo originálne.

(Fit Out = úprava bytu na mieru, podľa požiadaviek klienta)

Ako ste sa dostali do realitného/developerského sveta?

Začalo to na vysokej škole, na ktorej som sa venoval urbanizmu a priestorovému plánovaniu. V rámci urbanizmu sme preberali aj realitný trh, ktorý ma zaujal. Tesne po škole som hľadal prácu v tomto odbore a začal som s klientskými zmenami. Zistil som, že ma to baví a rád sa v tomto odbore vzdelávam naďalej.

Čo si ceníte na spoločnosti HABERL?

Za ozajstnú cennosť považujem dobrý kolektív ľudí. Všetci sme tímoví hráči. Vieme sa porozprávať o pracovných, ale aj o súkromných záležitostiach.

Čo je Vašim pracovným cieľom?

Vytvárať úspešné projekty, ktoré zlepšujú úroveň našej spoločnosti. Pracovať poctivo, kvalitne a neustále rozvíjať svoje schopnosti. Využívať v maximálnej možnej miere technológie a efektívne riešenia.

Ako ste sa dostali k projektovému manažmentu?

Baví ma tvoriť. Keď je problém, rád hľadám riešenia. Asi práve tieto veci ma k tomu priviedli.

Aké dobré pracovné vlastnosti máte?

Som tímový hráč, komunikatívny, zodpovedný, spoločenský, rozhodný, ak je to potrebné, viem byť aj pedant.   

Čo sa Vám páči na spoločnosti HABERL?

Páči sa mi to, že ako spoločnosť chceme robiť projekty precízne a nie je to len o číslach. Snažíme sa ich robiť kvalitne a vytvárať za nami pozitívnu vizitku.

Teraz prejdeme na sekciu otázok, v ktorej sa dozvieme niečo viac o súkromnej stránke Tomáša.

Kto je človek, ku ktorému najviac vzhliadate a ktoré vlastnosti si na ňom ceníte?

Nemám konkrétnu osobu. Je ich mnoho a v zásade možno ktokoľvek. Od každého sa snažím niečo naučiť. Ohľadom vlastností si najviac vážim úprimnosť, férovosť a objektívnosť.  

Akým záľubám sa venujete vo voľnom čase?

Celkovo sa vo voľnom čase venujem rôznym športom. V zásade čokoľvek, kde sa môžem hýbať. Okrem športu mám rád dobré filmy, jedlo a hudbu.

Ktorá dovolenka bola pre Vás najnezabudnuteľnejšia?

Veľmi sa mi páčilo v Taliansku, kam som chodil niekoľko rokov každé leto, ale za najnezabudnuteľnejšiu dovolenku považujem týždeň v New Yorku. Bavilo ma spoznávanie lokálnych ľudí, ich bežného života a pozorovanie fungovania jednotlivých komunít. Bol to zážitok.

Ste optimista alebo realista?

Optimistický realista. Popravde, viem hundrať, aj veľa hundrem, ak sa mi niečo nepáči, ale v globále si myslím, že som optimista. Mám rád zábavu, energiu a ľudí. Myslím si, že vo všetkom sa dá nájsť niečo pozitívne.

Dúfame, že sme Vám priblížili osobnosť Tomáša Lakatoša, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou nášho tímu HABERL a nechali Vás nazrieť hlbšie do vnútra našej investičnej skupiny HABERL.

Zdieľajte tento článok

Máte záujem investovať

Zanechajte nám vaše kontaktné údaje a naši odborníci vás budú čoskoro kontaktovať. Poskytneme vám odpovede na všetky vaše otázky a vytvoríme portfólio priamo pre vás.

Odber newslettera je úplne zadarmo!

Prihláste sa na odber našich HABERLoviniek a užívajte si pravidelný príliv najčerstvejších informácií z trhov.

Urobte prvý krok k svojim vysokým výnosom. Pomôžeme Vám. Nezáväzne.

Zanechajte nám kontakt a náš Wealth Manager Vám nezáväzne odpovie na otázky a poradí s výberom investičnej stratégie vhodnej priamo pre Vás. Všetko úplne bezplatne a nezáväzne