fbpx
Search
Nastavenie filtra
Iba presné zhody
Hľadanie v názve
Hľadajte v texte

Osobnosti HABERLu – Vanessa Vitteková

5 minút čítania
Predstavujeme vám Vanessu Vittekovú, našu marketingovú manažérku. Jej primárnou prácou v spoločnosti HABERL je komunikácia a koordinovanie marketingových procesov a cieľov.
Vanessa Vittekova

V minulej časti sme Vám predstavili Romana Jánoša, nášho dealera a člena frontoffice. Dnes sa pozrieme na našu marketingovú manažérku, Vanessu Vittekovú

Ako ste sa dostali do spoločnosti HABERL? 

„Stala som sa súčasťou spoločnosti v roku 2019, kedy som dokončila svoje štúdium odboru grafik digitálnych médií, ktorý bol primárne zameraný na vytváranie grafických podkladov ako sú dizajn manuály, webstránky, ale aj prípravu tlačových dát. 

Po ukončení štúdia som natrafila na inzerát, ktorý ma zaujal a ocitla som sa v spoločnosti HABERL. Začala som na pozícii Office Assistent. V priebehu krátkeho času som pochopila potreby a smer spoločnosti, priučila sa mnohým veciam a následne som sa vypracovala na pozíciu Marketing Manager.“ 

Jej primárnou prácou v spoločnosti HABERL je komunikácia a koordinovanie marketingových procesov a cieľov. V neposlednom rade, správa komunikačných kanálov, tvorba grafických podkladov a podieľanie sa na celkovej marketingovej stratégií skupiny. Všetko v marketingu prechádza Vanessinymi rukami. 

Pripravili sme si pre Vanessu niekoľko otázok z pracovnej sféry. 

Na ktorý úspech, ste najviac hrdá? 

Som hrdá na to, že aj napriek môjmu nízkemu veku som už dosiahla niektoré z mojich životných cieľov. Našla som si prácu, ktorá ma baví a posúva. Či už v pracovnej sfére, keďže som sa tu veľa naučila, ale aj v osobnom živote, nakoľko som bola a stále som ovplyvnená ľuďmi, ktorí tu pracujú a vďaka nim som sa začala na veci pozerať inak ako predtým. Taktiež sa mi podarilo odsťahovať sa od rodičov a osamostatniť sa. Mojim životným cieľom je precestovať, čo najväčší kus sveta a zatiaľ sa mi darí aspoň dvakrát do roka vycestovať. ????  

Čo je Vašim pracovným cieľom? 

Mojim pracovným cieľom je každým dňom posúvať spoločnosť ďalej a pomáhať plniť vízie spoločnosti. Dúfam, že raz sa nám podarí správnou cestou ukázať našim potencionálnym klientom všetky tie výhody, ktoré ponúka investovanie práve u nás, a staneme sa jednotkou na trhu s investíciami. 

Čo si najviac ceníte na kolegoch? 

Zmysel pre humor a záujem pomôcť. Viem, že ak by som potrebovala pomoc, tak sa viem na nich obrátiť. 

Aká pracovná úloha bola pre Vás najťažšia? 

Myslím si, že najťažšie to bolo na začiatku, kedy som sa učila mnoho nových vecí. Keď zapátram v minulosti, tak vtedy jednou z najťažších úloh bolo práve vytváranie a úprava webstránok v programe, s ktorým som dovtedy nemala skúsenosti. Ťažké úlohy chodia stále, avšak ja ich považujem skôr za možnosti naučiť sa niečo nové, aj keď veľa krát je to náročné. 

Čo pre Vás znamená spoločnosť HABERL? 

Spoločnosť HABERL je pre mňa druhým domovom. Vládne tu príjemná rodinná atmosféra, nakoľko tu máme dobré medziľudské vzťahy. Je to miesto, kde sa cítim vítaná. 

Teraz prejdeme na sekciu otázok, v ktorej sa dozvieme niečo viac o súkromnej stránke Vanessy. 

Kto je človek, ku ktorému najviac vzhliadate, a ktoré vlastnosti si na ňom ceníte? 

Je to moja mama. Je to silná žena, ktorá je dobrosrdečná, chápavá, zábavná, zručná a ak môže, tak vždy pomôže. Ak raz budem mamou ja, tak chcem byť presne ako ona. 

Akým záľubám sa venujete vo voľnom čase? 

Som človek, ktorého zaujíma mnoho vecí. Mojim celosezónnym koníčkom je tanec. S hip-hopom som začala v siedmych rokoch a odvtedy sa tomu venujem na plno. Mávam obdobia, kedy veľa chodím do fitness centra alebo cvičím doma. V lete obľubujem jazdenie na kolieskových korčuliach, bicyklovanie, plávanie, turistiku a vo všeobecnosti šport všetkého druhu. Ak si potrebujem oddýchnuť od spoločnosti, tak sa rada venujem umeniu v podobe kreslenia, maľovania, šitia, farbenia, vytvárania grafiky, a pod. V poslednej dobe som začala čítať knihy, a tak sa obohacovať o nové znalosti. 

Preferujete dovolenku pri mori alebo na horách? Prečo? 

Ako vášnivý cestovateľ sa rada pozriem kdekoľvek. Ale musím povedať, že som milovníkom vody. Najviac si však užívam dovolenku, ktorá sa skladá z dvoch častí, a to z objavovania mesta a oddychu pri mori. Vtedy si človek aj oddýchne, aj objaví krásy danej krajiny – architektúru, jedlo a zvyky obyvateľov. 

Načo si vo svojom živote potrpíte? 

Potrpím si na kvalitný spánok a obklopenie správnymi ľuďmi. Za svoj krátky život som sa naučila, že spánok lieči a človek je ovplyvnený ľuďmi, s ktorými sa stretáva.  

Dúfame, že sme Vám priblížili osobnosť Vanessy Vittekovej, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou nášho tímu HABERL a nechali Vás nazrieť hlbšie do vnútra našej investičnej skupiny HABERL

Prajeme Vám pekný deň a tešíme sa na vás opäť o mesiac, kedy Vám predstavíme Mareka Janíčka

Zdieľajte tento článok

Máte záujem investovať

Zanechajte nám vaše kontaktné údaje a naši odborníci vás budú čoskoro kontaktovať. Poskytneme vám odpovede na všetky vaše otázky a vytvoríme portfólio priamo pre vás.

Odber newslettera je úplne zadarmo!

Prihláste sa na odber našich HABERLoviniek a užívajte si pravidelný príliv najčerstvejších informácií z trhov.

Urobte prvý krok k svojim vysokým výnosom. Pomôžeme Vám. Nezáväzne.

Zanechajte nám kontakt a náš Wealth Manager Vám nezáväzne odpovie na otázky a poradí s výberom investičnej stratégie vhodnej priamo pre Vás. Všetko úplne bezplatne a nezáväzne