fbpx
Search
Nastavenie filtra
Iba presné zhody
Hľadanie v názve
Hľadajte v texte

Investičné témy

Spoznajte aktuálne trendy, užitočné rady a tipy na atraktívne investičné príležitosti

Predtým ako začnete investovať, musíte zistiť aký je váš investičný profil. S našim obchodným riaditeľom Robertom Obernauerom, sme sa pozreli na faktory, ktoré vytvárajú investičný profil klienta, na jednotlivé investičné stratégie a produkty, ktoré sú vhodné pre daný typ klienta.

Dnes Vás prevedieme našou spoločnosťou a prezradíme Vám dôvody, prečo by ste mali zvážiť investovanie práve u nás v spoločnosti HABERL.

Ľudia musia bývať, a preto ceny realít neustále rastú. Nedeje sa tak len na Slovensku, ale po celom svete. Ako však pandémia Covid-19 ovplyvnila tento segment? Čo sa zmenilo?
Prečo je pre investorov čas krízy zaujímavý, čo spôsobila koronakríza na finančných trhoch a ako zmenila myslenie ľudí. Pandémia COVID-19 nám jasne ukázala a nastavila trend v investovaní

Nieste si istý, či z výnosov z investície máte odvádzať daň vy? Pripravili sme si pre vás prehľad zdaňovania v ktorom vám vysvetlíme, kedy máte daň odvádzať vy vo svojom daňovom priznaní, a kedy ju odvádzať nemusíte.

haberl investicne temy sporenie
Spôsob, ako sa chrániť v čase prosperity aj krízy. Budúcnosť je neistá a turbulentná viac ako kedykoľvek predtým. Poradíme vám, ako si vytvoriť dlhodobé rezervy a byť pripravený pre každý prípad.

Urobte prvý krok k svojim vysokým výnosom. Pomôžeme Vám. Nezáväzne.

Zanechajte nám kontakt a náš Wealth Manager Vám nezáväzne odpovie na otázky a poradí s výberom investičnej stratégie vhodnej priamo pre Vás. Všetko úplne bezplatne a nezáväzne