fbpx
Search
Nastavenie filtra
Iba presné zhody
Hľadanie v názve
Hľadajte v texte

Investovanie do nehnuteľností

INVESTOVANIE DO DEVELOPERSKÝCH PROJEKTOV S VYSOKOU PRIDANOU HODNOTOU

Odporúčaný horizont

3-4 roky

Cieľový výnos

24 - 40%

Minimálna investícia

20 000€

Investor v projekte

Investor v projekte je investičný produkt vytvorený pre investorov, ktorých zaujíma investovanie do nehnuteľností s potenciálom vysokého zhodnotenia.

Investor v projekte je určený pre klientov, ktorí hľadajú...

Ako to funguje?

  1. Investovanie do nehnuteľností začína otvorením investičného účtu. – Otvoriť účet
  2. Po otvorení investičného účtu vám príde email s dokumentami, prihlasovacími údajmi do klientskej zóny a platobnými inštrukciami.
  3. Podľa platobných inštrukcií vykonáte bankový prevod a po pripísaním finančných prostriedkov na váš majetkový účet vedený u licencovaného obchodníka s cennými papiermi HABERL Wealth Management, o.c.p., a.s., vám budú na váš pokyn nakúpené príslušné cenné papiere.

Akými spôsobmi sa dá investovať do nehnuteľností?

Do nehnuteľností sa u nás dá investovať dvoma spôsobmi:

Čo môžete očakávať od investovania do nehnuteľností?

Investor v projekte ponúka zhodnotenie v rozmedzí od 6% ročne, pri investícii do cenných papierov, až do 40 a viac %, pri nákupe podielu projektovej spoločnosti. Záleží od výšky investície a spôsobu investovania.

investovanie do nehnuteľností

Investujte do nehnuteľností už dnes a zhodnoťte vaše peniaze.

Máte otázky ohľadom investovania do nehnuteľností? Kontaktujte nás.

Naše portfólio investičných projektov

Ako investičná spoločnosť sa už roky podielame na investíciách do realitných projektov.

Zdaňovanie investície

Kapitálový výnos plynúci z investícií obchodovaných na burze nie je v SR od 1. 1. 2016 zdaňovaný, ak je pozícia v investícií držaná viac ako jeden rok. Dividendový výnos podlieha normálnemu daňovému režimu, ako aj kapitálový výnos plynúci z investícií držaných menej ako jeden rok. Zdaňovanie výnosov z každej investície závisí od osobitých pomerov každého klienta.

Upozornenie na riziká pri investovaní do nehnuteľností

Uvedené údaje predstavujú investičný prieskum spoločnosti HABERL Wealth Management, o.c.p., a.s., so sídlom: Trnavská cesta 74/a, 821 02 Bratislava, IČO: 53 070 194, v zmysle § 73c a súvisiaceho zákona č. 566/2001 z.z. o cenných papieroch a investičných službách. Tento investičný prieskum slúži, len na informačné účely a informácie v ňom uvedené nie sú investičným poradenstvom alebo osobným odporúčaním. Investičná stratégia uvedená v tomto investičnom prieskume nemusí byť vhodná alebo primeraná pre každého klienta, alebo potenciálneho klienta, a to v závislosti od jeho znalostí a skúseností v oblasti investícií týkajúcich sa predmetnej investičnej stratégie, jeho finančnej situácie vrátane schopnosti znášať straty, a od jeho odolnosti voči riziku a investičných cieľov.

Máte viac otázok ohľadne investovania?

Zanechajte nám kontakt. Naši profesionáli vás budú čoskoro kontaktovať a radi vám odpovedia na všetky vaše otázky.