fbpx
Search
Nastavenie filtra
Iba presné zhody
Hľadanie v názve
Hľadajte v texte

Investovanie do nehnuteľností

INVESTOVANIE DO DEVELOPERSKÝCH PROJEKTOV S VYSOKOU PRIDANOU HODNOTOU

Odporúčaný horizont

3-4 roky

Cieľový výnos

24 - 40%

Minimálna investícia

20 000€

Investor v projekte

Investor v projekte je investičný produkt vytvorený pre investorov, ktorých zaujíma investovanie do nehnuteľností s potenciálom vysokého zhodnotenia.

Investor v projekte je určený pre klientov, ktorí hľadajú...

Máte záujem investovať do nehnuteľností?

Ako to funguje?

  1. Investovanie do nehnuteľností začína otvorením investičného účtu. – Otvoriť účet
  2. Po otvorení investičného účtu vám príde email s dokumentami, prihlasovacími údajmi do klientskej zóny a platobnými inštrukciami.
  3. Podľa platobných inštrukcií vykonáte bankový prevod a po pripísaním finančných prostriedkov na váš majetkový účet vedený u licencovaného obchodníka s cennými papiermi HABERL Wealth Management, o.c.p., a.s., vám budú na váš pokyn nakúpené príslušné cenné papiere.

Akými spôsobmi sa dá investovať do nehnuteľností?

Do nehnuteľností sa u nás dá investovať dvoma spôsobmi:

Investor v projekte ponúka zhodnotenie v rozmedzí od 6% ročne, pri investícii do cenných papierov, až do 40 a viac %, pri nákupe podielu projektovej spoločnosti. Záleží od výšky investície a spôsobu investovania.

investovanie do nehnuteľností

Investujte do nehnuteľností už dnes a zhodnoťte vaše peniaze.

Máte otázky ohľadom investovania do nehnuteľností? Kontaktujte nás.

Ako investičná spoločnosť sa už roky podielame na investíciách do realitných projektov.

Zdaňovanie investície

Kapitálový výnos plynúci z investícií obchodovaných na burze nie je v SR od 1. 1. 2016 zdaňovaný, ak je pozícia v investícií držaná viac ako jeden rok. Dividendový výnos podlieha normálnemu daňovému režimu, ako aj kapitálový výnos plynúci z investícií držaných menej ako jeden rok. Zdaňovanie výnosov z každej investície závisí od osobitých pomerov každého klienta.

Upozornenie na riziká pri investovaní do nehnuteľností

Uvedené údaje predstavujú investičný prieskum spoločnosti HABERL Wealth Management, o.c.p., a.s., so sídlom: Trnavská cesta 74/a, 821 02 Bratislava, IČO: 53 070 194, v zmysle § 73c a súvisiaceho zákona č. 566/2001 z.z. o cenných papieroch a investičných službách. Tento investičný prieskum slúži, len na informačné účely a informácie v ňom uvedené nie sú investičným poradenstvom alebo osobným odporúčaním. Investičná stratégia uvedená v tomto investičnom prieskume nemusí byť vhodná alebo primeraná pre každého klienta, alebo potenciálneho klienta, a to v závislosti od jeho znalostí a skúseností v oblasti investícií týkajúcich sa predmetnej investičnej stratégie, jeho finančnej situácie vrátane schopnosti znášať straty, a od jeho odolnosti voči riziku a investičných cieľov.

Máte viac otázok ohľadne investovania?

Zanechajte nám kontakt. Naši profesionáli vás budú čoskoro kontaktovať a radi vám odpovedia na všetky vaše otázky.