fbpx
Search
Nastavenie filtra
Iba presné zhody
Hľadanie v názve
Hľadajte v texte

Prečo investovať práve s HABERL?

V ČOM SA ODLIŠUJEME OD KONKURENCIE?

Dnes Vás prevedieme našou spoločnosťou a prezradíme Vám dôvody, prečo by ste mali zvážiť investovanie práve u nás v spoločnosti HABERL.

1) Nežijeme v papieroch

Žijeme v  21. storočí, a preto tomu prispôsobujeme aj naše služby. Online svet je stále viac a viac využívaný a my sme sa ho rozhodli využiť tiež. Vytvorili sme pre vás možnosť pohodlne investovať online.

2) Otvorenie účtu online

Otvorenie účtu u nás prebieha online formou v podobe dotazníka na našom webe. Po zriadení účtu nájdete v klientskej zóne všetky potrebné informácie o vašej investícii ako napríklad, stav a vývoj vašej investície, nakúpené aktíva, pohyby na vašom účte, poplatky, zisky, či samotnú zmluvnú dokumentáciu, ktorú netlačíme, a tým sme zodpovední voči prírode. V HABERL máte všetko pod kontrolou online a svoje investície môžete sledovať 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

3) Prispôsobujeme produkty

Aby sme ku klientom boli ešte bližšie, flexibilne a bez zbytočných komplikácií prispôsobujeme ponúkané produkty a služby vašim potrebám. Ak máte záujem o špecifický typ produktu preveríme dostupné možnosti, ako vám ho sprostredkovať.

4) Sme úprimní a otvorení

Klientom vždy úprimne a otvorene odpovedáme na ich otázky. Často sa nás klienti pýtajú na poplatky a zdaňovanie pri jednotlivých produktoch, na možnosti výberu investície a ďalšie pre klientov dôležité informácie.

Na všetky otázky im vždy úprimne a pravdivo odpovedáme. Našou prioritou je vytvárať dlhodobé vzťahy s klientmi založené na dôvere. 

5) Ponúkame exkluzívne produkty od nízkej počiatočnej investície

Možno ste už počuli o službe „riadené portfólio“. Je to exkluzívna služba, kedy vašu investíciu riadi skúsení portfólio manažér. Táto služba je u našej konkurencii zvyčajne dostupná od 100 000 EUR.

V HABERL sme sa rozhodli ponúkať tento produkt väčšej skupine klientov a znížiť prvotnú investíciu na sumu 10 000 EUR, pretože chceme, aby všetci mali možnosť byť súčasťou úspešných investičných stratégií.

Investujte aj vy s výnosom, ktorý sa len tak nevidí

Portfólio PROFIT

Našim najzaujímavejším portfóliom je portfólio PROFIT. Toto portfólio je zamerané na spoločnosti s vysokým potenciálom rastu. Je dostatočne vyvážené, transparentné a daňovo výhodné. 

Aktívny manažment dokáže oveľa flexibilnejšie a rýchlejšie reagovať na pohyby na trhoch, a tak riadiť riziko. Už len odpredanie aktív, ktoré strácajú na hodnote a čakanie na stabilizáciu cien dokáže výrazne znížiť straty oproti trhu. Chceme pravidelne prekonávať výkonnosť trhu, a preto je tomu naša stratégia prispôsobená.

34,39% za rok 2021

Za obdobie od 31.12.2020 do 31.12.2021 naše dynamické riadené portfólio PROFIT dosiahlo reálnu čistú výkonnosť 34,39%.

Zdroj informácií: IEX cloud, EOD. Údaje sa týkajú reálnej čistej výkonnosti v minulosti a výkonnosť v minulosti nie je spoľahlivým ukazovateľom budúcej výkonnosti. Všetky výnosy sa prepočítavajú z meny USD na menu EUR a návratnosť sa môže zvýšiť alebo znížiť v dôsledku menových výkyvov, pričom výkonnosť je meraná ku koncu každého dňa, na základe uzatváracích cien aktív na príslušných burzách. Daňové zaobchádzanie závisí od jednotlivých pomerov každého klienta a môže sa v budúcnosti zmeniť.

Čo všetko u nás v HABERL nájdete?

Ponúkame široké portfólio

Ponúkame všetky štandardné investičné produkty, ako sú dlhopisy, akcie, podielové a ETF fondy, atď. 

Tvoríme vlastné projekty

Investujeme do našich vlastných projektov – primárne developerské projekty.

Vieme, že sú to vaše peniaze

Zverený majetok nie je našim majetkom a nemôžeme ho využiť vo vlastný prospech, či v prospech tretích osôb.

Vzdelávame

Vytvárame investičný obsah a vzdelávame našich klientov. 

Máme skúsenosti

Náš tím pozostáva z profesionálnych zamestnancov s dlhoročnými skúsenosťami

Poctivo a v záujme klientov

Pri poskytovaní investičných služieb, konáme v súlade so zásadami poctivého obchodného styku s odbornou starostlivosťou v záujme našich klientov.

Sme licencovaní

Naša spoločnosť je plne licencovaným subjektom, ktorý je regulovaný Národnou bankou Slovenska a dodržiava najprísnejšie regulačné normy.

Spolupracujeme

Na finančné sprostredkovanie v sektore kapitálového trhu využívame samostatných finančných agentov a viazaných finančných agentov.

Investujte a udržte hodnotu vašich peňazí

"Našou víziou je ponúknuť ľuďom to najlepšie miesto pre zhodnocovanie financií!"

Chceme, aby mal každý možnosť dať svoje peniaze do pohybu. V HABERL finančné prostriedky spravujeme všetkým rovnako, bez ohľadu na výšku príjmu alebo úspor. Každý klient si zaslúži odborný prístup.  Umožníme vám investovať a nakladať s voľnými peniazmi tak, aby ste mali menej starostí, ľahšie dosahovali svoje finančné ciele a mali tak viac času na to, čo vás robí šťastnými.

Sme tu pre vás. Je iba na vás, či sa rozhodnete pre nás.

Ako začať investovať?

Zanechajte nám kontakt a náš Wealth Manager Vám odpovie na otázky a s celým procesom otvorenia účtu a investovania.

Urobte prvý krok k svojim vysokým výnosom. Pomôžeme Vám. Nezáväzne.

Zanechajte nám kontakt a náš Wealth Manager Vám nezáväzne odpovie na otázky a poradí s výberom investičnej stratégie vhodnej priamo pre Vás. Všetko úplne bezplatne a nezáväzne