INVESTIČNÁ SKUPINA HABERL

Investičná skupina HABERL rozvíjala svoje aktivity postupne najskôr v roku 2011 založením spoločnosti Consortium, ktorá sa špecializuje na analýzu finančných trhov a sprostredkovanie investícií. Spoločnosť sa po krátkom čase rozšírila o developerskú činnosť v realitnom developmente a následne sa v roku 2016 vyprofilovala na investičnú skupinu HABERL.

V súčasnosti vytvárame kompaktný celok niekoľkých divízii, poskytujúcich služby v oblasti finančných služieb, Real Estate a Private equity. Na investície využívame vlastné, bankové a zdroje svojich klientov, ktoré sú úročené atraktívnym výnosom.

Kľúčom k nášmu úspechu je, že pri budovaní projektového portfólia skupiny kladieme najväčší dôraz na vysokú mieru ziskovosti, časový horizont investície a diverzifikáciu rizika. Finančné prostriedky alokujeme do viacerých projektov v rôznych sektoroch a lokalitách.

FINANČNÉ SLUŽBY

Investičná skupina HABERL ponúka finančné služby svojim klientom prostredníctvom spoločnosti Consortium s.r.o. Spoločnosť je zameraná na sprostredkovanie a poradenstvo v oblasti investícii. Hlavným cieľom je dosiahnuť spokojnosť a úspech klientov pri ich finančných rozhodnutiach.

Spoločnosť má udelenú licenciu samostatný finančný agent v sektore kapitálového trhu, ktorý vykonáva finančné sprostredkovanie na základe povolenia udeleného Národnou Bankou Slovenska pod číslom rozhodnutia ODT – 2177/2013. Je zapísaná v registri Národnej Banke Slovenska pod číslom 169653.

REALITNÉ PORTFÓLIO

Do realitného developmentu sme vstúpili v roku 2013 rezidenčným projektom Obytný súbor Rozálka. Zameriavame sa prevažne na rezidenčné projekty s nízkym rizikom a stabilnými výnosmi. Celé portfólio projektov nájdete tu.

TÍM HABERL

Filip Rybár

Filip Rybár

CEO

Peter Soldán

Peter Soldán

Head of finance services

Nadežda Holečková

Nadežda Holečková

Senior consultant

Robert Obernauer

Robert Obernauer

Commercial director of financial services

Igor Sudimak

Igor Sudimak

Sales manager

lukas

Lukáš Svoboda

Project manager

Angelika Kocianová

Angelika Kocianová

Office manager

Vanessa Vitteková

Vanessa Vitteková

Marketing manager

Objednajte si odber Newslettera. Budete tak pravidelne informovaný o aktuálnej situácii na finančných trhoch, nových projektoch, produktoch a zároveň radách a typoch ako investovať na finančných trhoch, ale aj zaujímavostí zo sveta financií.Vedeli by sme Vám poradiť?Zanechajte tel. číslo alebo e-mail a my sa Vám ozveme
Zanechajte tel. číslo alebo e-mail a my sa Vám ozveme