Kariéra

Spoločnosť HABERL Investment  považuje svojich zamestnancov za hlavný pilier, na ktorom stavia svoj úspech a napredovanie.

Pri výbere zamestnancov kladieme dôraz na čestnosť, tímovosť, zodpovednosť, lojálnosť a osobný prejav každého jedného uchádzača.

Vďaka nášmu vzdelávaciemu programu, profesionálnej podpore a formovaniu v praxi, majú naši zamestnanci vytvorené ideálne podmienky na profesionálny rast.

Pokiaľ Vás ponuka práce v našej spoločnosti zaujala, pošlite prosím Váš štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom na adresu info@haberl.sk.

Následne budete zaradení do našej databázy uchádzačov. V prípade záujmu zo strany spoločnosti HABERL Investment Vás budeme kontaktovať za účelom dohodnutia osobného pohovoru.

Dôležité

Zaslaním svojho životopisu na adresu info@haberl.sk dávate súhlas spoločnosti HABERL Investment k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Údaje sú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.

Voľné pracovné pozície

Spoločnosť HABERL Investment s.r.o. momentálne neponúka voľné pracovné miesto.

Naše doterajšie úspechy to len potvrdzujú. Referencie od našich spokojných klientov si môžete pozrieť tu .
Viac informácií o našich službách nájdete tu .

Objednajte si odber Newslettera. Budete tak pravidelne informovaný o aktuálnej situácii na finančných trhoch, nových projektoch, produktoch a zároveň radách a typoch ako investovať na finančných trhoch, ale aj zaujímavostí zo sveta financií.Vedeli by sme Vám poradiť?Zanechajte tel. číslo alebo e-mail a my sa Vám ozveme
Zanechajte tel. číslo alebo e-mail a my sa Vám ozveme