fbpx
Search
Nastavenie filtra
Iba presné zhody
Hľadanie v názve
Hľadajte v texte

Podielové fondy

FLEXIBILNÉ INVESTOVANIE AJ PRE KONZERVATÍVNYCH INVESTOROV

Odporúčaný horizont

5 rokov

Cieľový výnos

3 - 10% p.a.

Podielové fondy

Podielové fondy sú nástrojom kolektívneho investovania. Sú spoločným majetkom podielnikov, ktorí vlastnia alikvatnú časť fondu.

Zaujímavým investičným nástrojom pre investrov sú vďaka ich flexibilite, rôznorodosti a prístupu k riziku. V spoločnosti HABERL sme vytvorili pre investorov 2 investičné stratégie – dynamickú a konzervatívnu.

Podielové fondy sú určené pre klientov, ktorí hľadajú...

Investičné stratégie

Pri výbere investičnej stratégie zohľadňujeme znalosti a skúsenosti klienta, finančnú situáciu, investičné ciele a vzťah k riziku. Snažíme sa pre klienta vybrať tú najvhodnejšiu investičnú stratégiu.

Portfólio Blue Bird je určené klientom, ktorí očakávajú výnos vyšší ako je inflácia, pri podstúpení minimálneho rizika volatility.

Portfólio Pink Tulip je určené pre klientov, ktorí očakávajú nadštandardné výnosy a znesú väčšie riziko volatility.

Chcete si vybrať fond podľa seba?

Príklad výkonnosti populárnych fondov

Porovnali sme pre vás výkonnosť 3 populárnych podielových fondov.

Za obdobie 5 rokov (od 31.12.2016 do 31.12.2021) fond BNP Paribas Funds Euro Equity [Classic, C] vzrástol o 47,18%, fond AMUNDI FUNDS PIONEER US EQUITY FUNDAMENTAL GROWTH - A EUR (C) vzrástol o 124,29% a fond Allianz Global Equity vzrástol o 81,31%.

Potrebujete pomoc pri výbere správnej stratégie?

Ako to funguje?

  1. Investovanie do podielových fondov začína otvorením investičného účtu. – Otvoriť účet
  2. Po otvorení investičného účtu vám príde email s dokumentami, prihlasovacími údajmi do klientskej zóny a platobnými inštrukciami.
  3. Podľa platobných inštrukcií vykonáte bankový prevod a po pripísaním finančných prostriedkov na váš majetkový účet vedený u licencovaného obchodníka s cennými papiermi HABERL Wealth Management, o.c.p., a.s., vám budú nakúpené cenné papiere.

Investujte do podielových fondov už dnes a zhodnoťte vaše peniaze.

Máte otázky ohľadom investovania do podielových fondov? Kontaktujte nás.

Upozornenie na riziká pri investovaní do podielových fondov

Tento investičný prieskum slúži, len na informačné účely a informácie v ňom uvedené nie sú investičným poradenstvom alebo osobným odporúčaním. Investičná stratégia uvedená v tomto investičnom prieskume nemusí byť vhodná alebo primeraná pre každého klienta, alebo potenciálneho klienta, a to v závislosti od jeho znalostí a skúseností v oblasti investícií týkajúcich sa predmetnej investičnej stratégie, jeho finančnej situácie vrátane schopnosti znášať straty, a od jeho odolnosti voči riziku a investičných cieľov.

Zdaňovanie investície

Kapitálový výnos plynúci z investícií do konzervatívnych podielových fondov podlieha daňovým zákonom podľa daňovej rezidencie investora. Za zdanenie výnosov z investície je zodpovedný investor.

Urobte prvý krok k svojim vysokým výnosom. Pomôžeme Vám. Nezáväzne.

Zanechajte nám kontakt a náš Wealth Manager Vám nezáväzne odpovie na otázky a poradí s výberom investičnej stratégie vhodnej priamo pre Vás. Všetko úplne bezplatne a nezáväzne