Podporujeme

V HABERL vnímame našu spoločenskú zodpovednosť

Ako investičná skupina máme tú moc pomáhať. Preto sa snažíme podporovať rôzne organizácie. Momentálne sme športovým partnerom, podporujeme sociálne znevýhodnenych, organizácie, ktoré bojujú proti globálnemu oteplovaniu a rozvoj slovenskej kultúry.

Rozvoj športu

Športová akadémia Mateja Tótha

Akadémia Mateja Tótha je jedinou pohybovou prípravou pre deti, ktorá sa na tréningoch systematicky venuje vývojovej kineziológii. Prostredníctvom vývojovej kineziológie sa uplatňujú v tréningu cvičenia, ktoré pomáhajú deťom vykonávať pohyb správne. Pohyb dieťaťa je jednoduchší, efektívnejší, ale predovšetkým správny.  Tieto cvičenia pomáhajú deťom kompenzovať nesprávne pohybové vzory, ktoré súvisia so sedením v škole, pri počítači a podobne.

Učiť deti správne sa hýbať a vytvárať v nich pozitívny prístup k športu je dobrým základom pre ich budúci život.

Slovenská golfová asociácia

Občianske združenie Slovenská golfová asociácia je uznaným národným športovým zväzom Ministerstvom školstva. SKGA sa ako nástupnícka organizácia Slovenskej golfovej únie výhradne stará o kompletnú agendu golfovej hry na území SR. 

Hlavnou úlohou SKGA je zabezpečovať verejný záujem v športe. Z tejto úlohy vyplýva, okrem iných, aj podpora a rozvoj športu mládeže. SKGA podporuje golfové krúžky v školách a centrá talentovanej mládeže pre výkonnostných hráčov. Pripravuje podklady pre spoluprácu s MŠVVŠ na projekte Moduly a snaží sa zapojiť do projektu vládneho zmocnenca pre šport, Karola Kučery v projekte Tréneri v školách. 

Rozvoj kultúry

Detský folklórny súbor Juránek

Juránek je detský folklórny súbor, ktorý vznikol v roku 2012. Za svoje fungovanie sa môže pochváliť množstvom vystúpení, nie len v Borskom Sv. Jure, kde súbor vznikol, ale aj na Morave, v Prahe, v Bratislave a ďalších mestách. Deti zo súboru mali možnosť účinkovať aj vrámci medzinárodného festivalu Sympatie Europarkov v Parížskom Disneylande. Súbor sa stále rozrastá a dosiahol hranicu 50 členov. Je pre nás dôležité udržiavať tradície a investovať do kultúry našej krajiny.

Urobte prvý krok k svojim vysokým výnosom. Pomôžeme Vám. Nezáväzne.

Zanechajte nám kontakt a náš Wealth Manager Vám nezáväzne odpovie na otázky a poradí s výberom investičnej stratégie vhodnej priamo pre Vás. Všetko úplne bezplatne a nezáväzne