fbpx
Search
Nastavenie filtra
Iba presné zhody
Hľadanie v názve
Hľadajte v texte

Podporujeme

V HABERL vnímame našu spoločenskú zodpovednosť

Ako investičná skupina vnímame spoločenskú zodpovednosť, a preto sa snažíme podporovať rôzne organizácie. Momentálne sme športovým partnerom, podporujeme sociálne znevýhodnených a rozvoj slovenskej kultúry.

Rozvoj športu

Športová akadémia Mateja Tótha

Akadémia Mateja Tótha je jedinou pohybovou prípravou pre deti, ktorá sa na tréningoch systematicky venuje vývojovej kineziológii. Prostredníctvom vývojovej kineziológie sa uplatňujú v tréningu cvičenia, ktoré pomáhajú deťom vykonávať pohyb správne. Pohyb dieťaťa je jednoduchší, efektívnejší, ale predovšetkým správny.  Tieto cvičenia pomáhajú deťom kompenzovať nesprávne pohybové vzory, ktoré súvisia so sedením v škole, pri počítači a podobne.

Učiť deti správne sa hýbať a vytvárať v nich pozitívny prístup k športu je dobrým základom pre ich budúci život.
www.akademiamatejatotha.sk

Národná golfová liga

V HABERL vnímame šport ako neodlúčiteľnú súčasť našich životov. Golf je výborný šport, pri ktorom sa spája viacero prvkov ako koordinácia, vytrvalosť, disciplína, plánovanie, rozvaha a iné. Myšlienka Slovenskej golfovej ligy nás veľmi oslovila, a preto sme sa stali jej Generálnym partnerom.

Národná golfová liga spadá pod občianske združenie Slovenská golfová asociácia, ktoré je uznaným národným športovým zväzom. SKGA sa výhradne stará o kompletnú agendu golfovej hry na území SR. Hlavnou úlohou SKGA je zabezpečovať verejný záujem v športe. Z tejto úlohy vyplýva, okrem iných, aj podpora a rozvoj športu u mládeže.
www.skga.sk

Rozvoj kultúry

Detský folklórny súbor Juránek

Juránek je detský folklórny súbor, ktorý vznikol v roku 2012. Za svoje fungovanie sa môže pochváliť množstvom vystúpení, nie len v Borskom Sv. Jure, kde súbor vznikol, ale aj na Morave, v Prahe, v Bratislave a ďalších mestách. Deti zo súboru mali možnosť účinkovať aj vrámci medzinárodného festivalu Sympatie Europarkov v Parížskom Disneylande. Súbor sa stále rozrastá a dosiahol hranicu 50 členov. Je pre nás dôležité udržiavať tradície a investovať do kultúry našej krajiny.
www.juranek.sk

Urobte prvý krok k svojim vysokým výnosom. Pomôžeme Vám. Nezáväzne.

Zanechajte nám kontakt a náš Wealth Manager Vám nezáväzne odpovie na otázky a poradí s výberom investičnej stratégie vhodnej priamo pre Vás. Všetko úplne bezplatne a nezáväzne