fbpx
Search
Nastavenie filtra
Iba presné zhody
Hľadanie v názve
Hľadajte v texte

HABERL REAL ESTATE

Projekty

Rýchlo meniaci sa svet realít s investičnou stabilitou
Projekty

Investovanie do nehnuteľností sa oplatí

Predstavujeme vám portfólio našich investičných projektov, ktorých súčasťou sa môžete stať aj vy. Zameriavame sa na rezidenčný a komerčný development s vysokou pridanou hodnotou. Pri investíciach kladieme dôraz na bezpečnosť.

reality
Predstavte si tiché bývanie, v pokojnom prostredí s výborným dopravným napojením, pričom kvalitu bývania vám zaručí blízkosť mesta. Presne toto poskytuje projekt Terra Opoy.
Stav: Prebieha výstavba
reality
Projekt Opoj Residence pozostáva z 21 rodinných domov v radovej zástavbe. Každý dom je dispozične riešený ako štvorizbový mezonet so záhradkou a dvoma parkovacími miestami. Súčasťou projektu sú aj parkovacie miesta pre návštevy a detské ihrisko.
Stav: Ukončené 2020
reality

V mestskej časti Bratislava III pripravujeme výstavbu osemnástich bytov. Neoddeliteľnou súčasťou projektu bude oddychová zóna a výsadba zelene priamo v okolí domu..

Stav: Aktuálne prebieha príprava na stavebné povolenie
reality

Projekt Ivánsky Dvor je navrhnutý ako uzavreté kondomínium v obci Ivanka pri Dunaji. Ponúka príjemné bývanie v dvoch villa domoch s piatimi bytovými jednotkami, ktoré sú riešené štvorizbovými mezonetmi s kuchynským kútom a záhradkou.

Stav: Ukončené 2019
reality

Tri veľkometrážne byty priamo v srdci Slovenského Grobu si našli svojich majiteľov ešte pred ukončením. Projekt Vila Dom je výnimočný svojou architektúrou, ktorá prirodzene zapadá do okolitého prostredia.

Stav: Ukončené 2018
reality

Obytný súbor Rozálka bol náš pilotný projekt v oblasti realít. Našou úlohou bolo vybudovať pozemky pre rodinné domy s kompletnou infraštruktúrou developmentu, kde sa nám z poľa podarilo vybudovať uzavreté kondomínium 6 rodinných domov v lokalite Pezinok.

Stav: Ukončené 2015

Máte viac otázok ohľadne investovania?

Zanechajte nám kontakt. Naši profesionáli vás budú čoskoro kontaktovať a radi vám odpovedia na všetky vaše otázky.