fbpx
Search
Nastavenie filtra
Iba presné zhody
Hľadanie v názve
Hľadajte v texte

Dokončenie hrubej stavby na projekte Terra Opoy

2 minúty čítania
Na projekte Terra Opoy sa naplno pracuje. Práce pokročili zásadným tempom a môžeme vám oznámiť úspešné dokončenie hrubej stavby.
Terra Opoy - hrubá stavba

Momentálne sa na našom developerskom projekte Terra Opoy ukončila stavba železobetónovej konštrukcie – nazývaná aj hrubá stavba. Začína sa pracovať na strešnej konštrukcií, aby sme zabránili zatekaniu do bytového domu. Taktiež sa začali murárske práce, ktoré nám vytvoria už konkrétne byty. Zo zrealizovanej stavby je už krásne vidieť výhľady na okolie.  

V nasledujúcich mesiacoch sa dokončí strecha a bude sa pracovať na obvodových murivách a oknách, ktoré plánujeme začať osádzať ešte pred vianočnými sviatkami. Bude sa pracovať na vnútorných rozvodoch, stúpačkáchrozvodoch kanalizácie, vody a elektriny.

Práce na stavbe pokračujú plynulo aj napriek nepriaznivej situácií na trhu s materiálmi a situácií s koronavírusom. Počasie nám už stavebné práce natoľko neovplyvňuje, keďže väčšina prác sa už premiestňuje do interiérov.

O projekte

Bytový dom Terra Opoy bude predstavovať moderné a hlavne pohodlné bývanie. Architektonický dizajn domu predstavuje čistý a zároveň atraktívny vzhľad, ktorý je moderný a veľmi praktický. Viac o projekte na www.byvanieopoj.sk

Zdieľajte tento článok

Máte záujem investovať

Zanechajte nám vaše kontaktné údaje a naši odborníci vás budú čoskoro kontaktovať. Poskytneme vám odpovede na všetky vaše otázky a vytvoríme portfólio priamo pre vás.

Odber newslettera je úplne zadarmo!

Prihláste sa na odber našich HABERLoviniek a užívajte si pravidelný príliv najčerstvejších informácií z trhov.

Urobte prvý krok k svojim vysokým výnosom. Pomôžeme Vám. Nezáväzne.

Zanechajte nám kontakt a náš Wealth Manager Vám nezáväzne odpovie na otázky a poradí s výberom investičnej stratégie vhodnej priamo pre Vás. Všetko úplne bezplatne a nezáväzne