fbpx
Search
Nastavenie filtra
Iba presné zhody
Hľadanie v názve
Hľadajte v texte

Pokroky v projekte Terra Opoy

1 minúta čítania
Projekt Terra Opoy sa posúva vpred míľovými krokmi. Postupne sa začínajú ukazovať jeho finálne kontúry.

Náš developerský projekt Terra Opoy je situovaný v obci Opoj neďaleko Trnavy. Od dokončenia hrubej stavby sa projekt výrazne posunul.

„Z exteriéru je už vidieť finálnu farebnosť fasády. Množstvo presklenia byty presvetlilo a opticky im dodalo finálnu veľkosť. Už sa črtajú aj parkovacie státia a garáž bytového domu je pred dokončením,“ vyjadril sa k projektu projektový manažér Lukáš Svoboda.

Súčasťou projektu je aj priestor pre predajňu COOP Jednota. Práce pokročili aj v tejto časti a predajné priestory sú pripravené na zariaďovanie majiteľom.

V jednotlivých bytoch sú už vyhotovené omietky a potery, dokončujú sa rozvody inštalácií, a postupne sa osádzajú aj dvere do bytov. To nám vytvára možnosť prejsť sa po hotových bytoch, v ktorých chýbajú už iba podlahy, dvere a kúpeľne.

Samozrejme sa už pracuje aj na kolaudácií prvých objektov, tak aby boli byty pre klientov pripravené čím skôr.

Zdieľajte tento článok

Máte záujem investovať

Zanechajte nám vaše kontaktné údaje a naši odborníci vás budú čoskoro kontaktovať. Poskytneme vám odpovede na všetky vaše otázky a vytvoríme portfólio priamo pre vás.

Odber newslettera je úplne zadarmo!

Prihláste sa na odber našich HABERLoviniek a užívajte si pravidelný príliv najčerstvejších informácií z trhov.

Urobte prvý krok k svojim vysokým výnosom. Pomôžeme Vám. Nezáväzne.

Zanechajte nám kontakt a náš Wealth Manager Vám nezáväzne odpovie na otázky a poradí s výberom investičnej stratégie vhodnej priamo pre Vás. Všetko úplne bezplatne a nezáväzne