fbpx
Search
Nastavenie filtra
Iba presné zhody
Hľadanie v názve
Hľadajte v texte

Územné rozhodnutie pre náš realitný projekt Opoj Residence 

1 minúta čítania
Získali sme územné rozhodnutie.
opoj residence

V Opoj Residence pripravujeme výstavbu 21 rodinných domov v radovej zástavbe. Každý dom je dispozične riešený ako štvorizbový mezonet so záhradkou a dvoma parkovacími miestami. Súčasťou projektu budú aj parkovacie miesta pre návštevy a detské ihrisko.

Tento týždeň nám bol doručený jeden z kľúčových dokumentov pre realitný projekt Opoj Residence a to, Územné rozhodnutie. Územné rozhodnutie je rozhodnutím o umiestnení stavby, ktorým sa určuje stavebný pozemok, umiestňuje sa stavba na ňom a určujú sa podmienky na umiestnenie stavby.

Stavba sa nachádza v obci Opoj, v bezprostrednej blízkosti miest Trnava a Sereď s priamym diaľničným napojením na oba smery. Táto poloha projektu robí ideálne bývanie pre rodiny ktoré hľadajú pokojné bývanie v blízkosti mesta s výhodami rodinného domu.

Podobné: Archeologický prieskum na našej stavbe – Terra Opoy

facebook instagram

Zdieľajte tento článok

Prečítajte si viac

Máte záujem investovať

Zanechajte nám vaše kontaktné údaje a naši odborníci vás budú čoskoro kontaktovať. Poskytneme vám odpovede na všetky vaše otázky a vytvoríme portfólio priamo pre vás.

Odber newslettera je úplne zadarmo!

Prihláste sa na odber našich HABERLoviniek a užívajte si pravidelný príliv najčerstvejších informácií z trhov.

Urobte prvý krok k svojim vysokým výnosom. Pomôžeme Vám. Nezáväzne.

Zanechajte nám kontakt a náš Wealth Manager Vám nezáväzne odpovie na otázky a poradí s výberom investičnej stratégie vhodnej priamo pre Vás. Všetko úplne bezplatne a nezáväzne