fbpx
Search
Nastavenie filtra
Iba presné zhody
Hľadanie v názve
Hľadajte v texte

Začiatok výstavby rezidenčného projektu Terra Opoy

2 minúty čítania
Výstavba rezidenčného projektu Terra Opoy je oficiálne zahájená! Moderný dizajn a architektúra osloví nejedného záujemcu.
terra opoy

Na našom developerskom projekte Terra Opoy už prebiehajú prvé stavebné práce. Zhotoviteľovi bolo odovzdané stavenisko a začína sa presúvať na novú stavbu. Prebieha pasportizácia okolia a príprava staveniska. Začína sa pracovať na príprave územia, vytýčení stavby, terénnych úpravách, sťahovaní ornice a hrubých terénnych prácach. V najbližších dňoch sa budú vykonávať hrubé terénne úpravy.

Projekt Terra Opoy je navrhnutý ako polyfunkčný objekt umiestený v obci Opoj. Jeho obyvateľom poskytne komfortné bývanie v dizajnových bytoch doplnených o veľkorysé terasy.

Projekt pozostáva z 68 bytových jednotiek, podzemnej garáže a obchodného priestoru pre potraviny. Byty v Terra Opoy sú ideálne pre tých, ktorí preferujú tiché bývanie, v pokojnom prostredí, pričom kvalitu bývania zaručuje blízkosť mesta.

terra opoy lokalita

Daná lokalita je situovaná v blízkosti križovatky diaľnice D1 a rýchlostnej cesty R1. Výborná dostupnosť je tak do hlavného mesta – Bratislava (50 km), do krajského mesta Trnava (10 km), do mesta Nitra (40 km) a Sereď (8 min).

Viac o projekte Terra Opoy nájdete na www.byvanieopoj.sk.

Zdieľajte tento článok

Máte záujem investovať

Zanechajte nám vaše kontaktné údaje a naši odborníci vás budú čoskoro kontaktovať. Poskytneme vám odpovede na všetky vaše otázky a vytvoríme portfólio priamo pre vás.

Odber newslettera je úplne zadarmo!

Prihláste sa na odber našich HABERLoviniek a užívajte si pravidelný príliv najčerstvejších informácií z trhov.

Urobte prvý krok k svojim vysokým výnosom. Pomôžeme Vám. Nezáväzne.

Zanechajte nám kontakt a náš Wealth Manager Vám nezáväzne odpovie na otázky a poradí s výberom investičnej stratégie vhodnej priamo pre Vás. Všetko úplne bezplatne a nezáväzne