fbpx
Search
Nastavenie filtra
Iba presné zhody
Hľadanie v názve
Hľadajte v texte

Riadené investičné portfólio

Užívajte si život. O vaše investície sa postarajú naši portfólio manažéri.

Odporúčaný horizont

od 1 roka

Cieľový výnos

3,5 - 10% p.a.

Stratégie riadeného investičného portfólia

Pri výbere investičnej stratégie zohľadňujeme znalosti a skúsenosti klienta, finančnú situáciu, investičné ciele a vzťah k riziku. Snažíme sa pre klienta vybrať tú najvhodnejšiu investičnú stratégiu.

Dynamické portfólio

PROFIT

Aktívne riadené portfólio PROFIT je investičný produkt zložený z akcií svetových spoločností. Cieľový výnos od 10% p.a..

Konzervatívne portfólio

VALUE

Aktívne riadené portfólio VALUE je investičný produkt zložený z ETF s podkladovým aktívom štátnych dlhopisov krajín EU a ETF s podkladovým aktívom zlata. Cieľový výnos od 3,5 % p.a..

Riadené investičné portfólio

Aktívne riadené investičné portfólio je druh investičnej služby, určený pre klientov, ktorí uprednostňujú profesionálov v odbore kapitálového trhu na správu ich investícií.

Riadené portfólio je vytvorené a spravované portfólio manažérom, ktorý má dlhoročné skúsenosti vo finančnom sektore. Úlohou portfólio manažéra je za vopred určenej investičnej stratégie vyhľadávanie vhodných investičných príležitostí, sledovanie diania na finančných trhoch a dlhodobé zhodnocovanie majetku klienta.

Riadené investičné portfólio je určené pre klientov, ktorí hľadajú...

Potrebujete pomoc pri výbere správnej investičnej stratégie?

Investujte do riadeného investičného portfólia už dnes a zhodnoťte vaše peniaze.

Máte otázky ohľadom investovania? Kontaktujte nás.

Upozornenie na riziká pri investovaní do riadeného investičného portfólia

Tento investičný prieskum slúži, len na informačné účely a informácie v ňom uvedené nie sú investičným poradenstvom alebo osobným odporúčaním. Investičná stratégia uvedená v tomto investičnom prieskume nemusí byť vhodná alebo primeraná pre každého klienta, alebo potenciálneho klienta, a to v závislosti od jeho znalostí a skúseností v oblasti investícií týkajúcich sa predmetnej investičnej stratégie, jeho finančnej situácie vrátane schopnosti znášať straty, a od jeho odolnosti voči riziku a investičných cieľov.

Urobte prvý krok k svojim vysokým výnosom. Pomôžeme Vám. Nezáväzne.

Zanechajte nám kontakt a náš Wealth Manager Vám nezáväzne odpovie na otázky a poradí s výberom investičnej stratégie vhodnej priamo pre Vás. Všetko úplne bezplatne a nezáväzne