Search
Nastavenie filtra
Iba presné zhody
Hľadanie v názve
Hľadajte v texte

Riadené investičné portfólio

Užívajte si život. O vaše investície sa postarajú naši portfólio manažéri.

Odporúčaný horizont

od 1 roka

Cieľový výnos

3,5 - 10% p.a.

Minimálna investícia

10 000€

Stratégie riadeného investičného portfólia

Pri výbere investičnej stratégie zohľadňujeme znalosti a skúsenosti klienta, finančnú situáciu, investičné ciele a vzťah k riziku. Snažíme sa pre klienta vybrať tú najvhodnejšiu investičnú stratégiu.

Aktívne riadené portfólio PROFIT je investičný produkt zložený z akcií svetových spoločností.

Aktívne riadené portfólio VALUE je investičný produkt zložený z ETF s podkladovým aktívom štátnych dlhopisov krajín EU a ETF s podkladovým aktívom zlata.

Riadené investičné portfólio

Aktívne riadené investičné portfólio je druh investičnej služby, určený pre klientov, ktorí uprednostňujú profesionálov v odbore kapitálového trhu na správu ich investícií.

Riadené portfólio je vytvorené a spravované portfólio manažérom, ktorý má dlhoročné skúsenosti vo finančnom sektore. Úlohou portfólio manažéra je za vopred určenej investičnej stratégie vyhľadávanie vhodných investičných príležitostí, sledovanie diania na finančných trhoch a dlhodobé zhodnocovanie majetku klienta.

Riadené investičné portfólio je určené pre klientov, ktorí hľadajú...

Potrebujete pomoc pri výbere správnej investičnej stratégie?

Investujte do riadeného investičného portfólia už dnes a zhodnoťte vaše peniaze.

Máte otázky ohľadom investovania? Kontaktujte nás.

Upozornenie na riziká pri investovaní do riadeného investičného portfólia

Tento investičný prieskum slúži, len na informačné účely a informácie v ňom uvedené nie sú investičným poradenstvom alebo osobným odporúčaním. Investičná stratégia uvedená v tomto investičnom prieskume nemusí byť vhodná alebo primeraná pre každého klienta, alebo potenciálneho klienta, a to v závislosti od jeho znalostí a skúseností v oblasti investícií týkajúcich sa predmetnej investičnej stratégie, jeho finančnej situácie vrátane schopnosti znášať straty, a od jeho odolnosti voči riziku a investičných cieľov.

Urobte prvý krok k svojim vysokým výnosom

Zanechajte nám kontakt a náš Wealth Manager Vám odpovie na otázky, pomôže s výberom správnej investičnej stratégie a s celým procesom otvorenia účtu a investovania.