Investor v projekte

Už niekoľko rokov upriamujeme pozornosť na projekty s vysokým potenciálom výnosu. Realitný trh v posledných rokoch vytvára jedinečné investičné príležitosti na kúpu nehnuteľností a zároveň otvára nové možnosti na nadštandardné zúročenie vkladov.

S dlhoročnými skúsenosťami v oblasti wealth manažmentu pravidelne vstupujeme do realitných projektov, ktoré dôverne poznáme. Z pozície investora si vyberáme atraktívne príležitosti zamerané najmä na rezidenčné a komerčné projekty.

V našej investičnej stratégii kladieme doraz na kvalitu realizácie výstavby a územné plánovanie. Sústreďujeme sa na development nových projektov, ale investujeme taktiež do už existujúcich, ak spĺňajú naše investičné kritéria. Investujeme len do projektov s vysokou pridanou hodnotou.

Ako investujeme

Skupina HABERL emituje korporátne dlhopisy a zdroje získané ich predajom využíva na financovanie ďalších akvizícii predovšetkým v oblasti realít, výroby a Private equity.

Pri výbere investícií kladieme vysoký dôraz na bezpečnosť investície, vysokú ziskovosť a konkurenčnú výhodu. V realitnom developmente sa zameriavame prevažne na rezidenčné a komerčné projekty.

Prečo investovať do dlhopisov HABERL Investment?

  • fixný výnos vyplácaný raz ročne
  • žiadne poplatky
  • pravidelné vyplácanie výnosu
  • diverzifikácia rizika – rozloženie investície do viacerých projektov

Objednajte si odber Newslettera. Budete tak pravidelne informovaný o aktuálnej situácii na finančných trhoch, nových projektoch, produktoch a zároveň radách a typoch ako investovať na finančných trhoch, ale aj zaujímavostí zo sveta financií.

Radi Vám zodpovieme Vaše konkrétne otázky telefonicky alebo mailom tu .

Vedeli by sme Vám poradiť?Zanechajte tel. číslo alebo e-mail a my sa Vám ozveme
Zanechajte tel. číslo alebo e-mail a my sa Vám ozveme