Investor v projekte

Už niekoľko rokov upriamujeme pozornosť na projekty s vysokým potenciálom výnosu. Realitný trh v posledných rokov vytvára jedinečné investičné príležitosti na kúpu nehnuteľností a zároveň otvára nové možnosti na nadštandardné zúročenie vkladov.

S dlhoročnými skúsenosťami v oblasti wealth manažmentu pravidelne vstupujeme do realitných projektov, ktoré dôverne poznáme. Z pozície investora si vyberáme atraktívne príležitosti zamerané najmä na rezidenčné a komerčné projekty.

V našej investičnej stratégie kladieme doraz na kvalitu realizácie výstavby, územné plánovanie. Sústreďujeme sa na development nových projektov, ale investujeme taktiež do už existujúcich, ak spĺňajú naše investičné kritériá. Investujeme len do projektov s vysokou priadnou hodnotou.

Ako investujeme

Skupina HABERL emituje korporátne dlhopisy a zdroje získane ich predajom využíva na financovanie ďalších akvizícii predovšetkým v oblasti realít, výroby a Private equity.

Pri výbere investícií kladieme vysoký dôraz na bezpečnosť investície, vysokú ziskovosť a konkurenčnú výhodu. V realitnom developmente sa zameriavame prevažne na rezidenčné a komerčné projekty. Dôraz kladieme na vysokú kvalitu realizácie výstavby, územné plánovanie.

Prečo investovať do dlhopisov HABERL Investment?

  • fixný výnos vyplácaný raz ročne
  • žiadne poplatky
  • pravidelné vyplácanie výnosu
  • diverzifikácia rizika – rozloženie investície do viacerých projektov

Objednajte si odber Newslettera. Budete tak pravidelne informovaný o aktuálnej situácii na finančných trhoch, nových projektoch, produktoch a zároveň radách a typoch ako investovať na finančných trhoch, ale aj zaujímavostí zo sveta financií.Radi Vám zodpovieme Vaše konkrétne otázky telefonicky alebo mailom tu .

Vedeli by sme Vám poradiť?Zanechajte tel. číslo alebo e-mail a my sa Vám ozveme
Zanechajte tel. číslo alebo e-mail a my sa Vám ozveme