fbpx
Search
Nastavenie filtra
Iba presné zhody
Hľadanie v názve
Hľadajte v texte

HABERL v médiách

INFORMÁCIE PRE MÉDIÁ a tlačové správy

TREND

Projekt You Vegan nás oslovil z pohľadu investora z viacerých dôvodov. Tým prvým je fakt, že nová vegánska spoločnosť je lákavou investičnou príležitosť vďaka jedinečnosti projektu na slovenskom trhu.

TREND

Nájsť kompromis medzi tichou lokalitou, výborným dopravným napojením a rýchlou dostupnosťou do mesta nemusí byť vždy jednoduché.

FINREPORT

Filip Rybár je zakladateľom moderného obchodníka s cennými papiermi. V rozhovore prezradil, ako vyzerá digitálne portfólio v praxi a ponúkol aj podrobný návod a tipy, ako prežiť pandémiu a finančnú krízu.

Tlačové správy

22.10.2021

Inflácia dosahuje historické hodnoty a je pravdepodobné, že počas nasledujúcich mesiacov sa jej hodnoty ešte zvýšia. Podľa aktuálnych údajov Štatistického úradu SR, v mesiaci september inflácia tvorila úroveň 4,6 percenta a tým dosiahla zatiaľ najvyššiu úroveň od roku 2011.

8.7.2021

Aká je aktuálna situácia na investičnom trhu? Zlatú dobu zažívajú najmä digitálne a softwarové spoločnosti. Slováci po koronakríze myslia na zadné dvierka a začínajú viac investovať. Do čoho sa oplatí investovať? Čomu by sme sa mali pri investovaní vyhnúť?

Kontakt

Katarína Tešla
media@haberl.sk

Súbory na stiahnutie

Súbor
Formát
Veľkosť

Máte viac otázok ohľadne investovania?

Zanechajte nám kontakt. Naši profesionáli vás budú čoskoro kontaktovať a radi vám odpovedia na všetky vaše otázky.