fbpx
Search
Nastavenie filtra
Iba presné zhody
Hľadanie v názve
Hľadajte v texte

V médiach

Novinky zo sveta investícií

TREND
Martin Krištoff, portfólio manažér našej spoločnosti, sa vyjadril na Trend.sk k téme ako a kam investovať v roku 2023. Viac v článku.
INVESTUJEME - TA3
Ak má investor k dispozícii určitý kapitál a nechce si kupovať investičný byt, napríklad kvôli starostiam s jeho údržbou a správou či následnou likviditou, má aj iné možnosti ako investovať do nehnuteľností. 
TREND
Konzervatívne investovanie, ak je správne pochopené a uplatňované, nie je stratégiou s nízkym rizikom a nízkou návratnosťou. Ak si zvolíte konzervatívne rozloženie medzi akciami a dlhopismi dostanete ideálny kompromis medzi rizikom a výnosom. Viac v článku.
PRAVDA.SK
Náš analytik Martin Krištoff sa v relácii Pravda o klíme spolu s moderátorom venoval téme elektronických peňazí.
TREND
Popredné miesto spoločnosti Alphabet vo vyhľadávaní, digitálnej reklame a mobilných zariadeniach jej dávajú jasný cieľ k dlhodobej expanzii. Najznámejší najväčší online obchod a cloud computing spoločnosti Amazon, poskytuje silný motor rastu. Obaja títo technologickí lídri vyzerajú pripravení využiť rastové trendy a každá spoločnosť má dobrú šancu stať sa dlhodobým víťazom. Oplatí sa do nich investovať?
PRAVDA.SK
Na čo by ste nemali zabudnúť pri výstavbe rodinného domu? Dokážu už technológie obhospodáriť dom efektívnejšie ako samotní jeho obyvatelia? Aj na tieto otázky odpovedal náš projektový manažér Lukáš Svoboda z divízie HABERL Real Estate v relácii Pravda o klíme.
RAŇAJKY NA TA3
V zázname relácie Raňajky na TA3 Vám to vysvetlí Martin Krištoff predstaviteľ našej spoločnosti HABERL.
INVESTUJEME - TA3
Uistite sa, že Váš bežný účet používate správne. Hrozí totiž, že prídete o stovky eur. Recesia ponúka možnosti na investovanie. K týmto témam sa vyjadril v relácii Investujeme na TA3 Martin Krištoff, analytik našej spoločnosti HABERL.
HN ONLINE.SK
Odpoveď na túto otázku spolu s vyjadrením nášho portfólio manažéra Martina Krištoffa sa dočítate v tomto článku.
TREND
Prečítajte si postoj portfólio manažéra Martina Krištoffa k aktuálnej téme zdražovania a vysokej inflácie.
INDEX.SME.SK
Jedna vec, ktorú ľudia zvyknú robiť so svojimi bežnými účtami zle, je zaobchádzanie ako so sporiacim účtom. Zistite prečo by ste nemali držať peniaze na bežnom účte a ako tam strácajú na hodnote?
TREND
Celosvetový dopyt po rope podľa odhadov dosiahne v roku 2023 objem 101,6 milióna barelov denne, čím prekoná úrovne spred pandémie. Vyjadrenie k tejto téme od Martina Krištoffa si môžete pozrieť na platforme TREND.
TREND
Vzrastú do konca roka akcie zo súčastnej úrovne? Vyjadrenie nášho analytika si môžete prečítať v nasledujucom článku na platforme TREND.
HN ONLINE.SK
Martin Krištoff sa na HNonline vyjadril k momentálnej situácií na finančných trhoch a zodpovedal často kladené otázky investorov.
INVESTUJEME - TA3
Vojna na Ukrajine výrazne ovplyvňuje dianie na finančných trhoch. Panika na trhoch, ktorú spôsobili jednotlivé vlny pandémie a vojnový konflikt, pripomenuli časté chyby investorov vo chvíľach, keď sa burzy ocitli v červených číslach. K tejto téme sa vyjadril náš analytik Martin Krištoff v relácii na TA3.
INDEX.SME.SK
Kľúčom k úspechu v oblasti investovania je správne si zvoliť investičnú stratégiu. Alternatívou k rôznym formám investovania môže byť aj služba riadeného portfólia, kde je cieľom zostaviť portfólio na mieru. Portfólio manažér spravuje zverené finančné prostriedky, sleduje vývoj trhu a v prípade nutnosti zasiahne v prospech klienta
TREND
Martin Krištoff: S prihliadnutím na aktuálnu situáciu najväčší rast ceny zaznamenali komodity, či už drahé kovy ako zlato alebo poľnohospodárske komodity, ako je napríklad pšenica. Viac v článku.
HN ONLINE.SK
O koľko sa prepadnú ruská a ukrajinská ekonomika? Ktoré krajiny okrem Ukrajiny a Ruska vojnou ekonomicky najviac utrpia? Hrozí kvôli vojne globálna finančná kríza? Na všetky tieto otázky a aj ďalšie odpovedá Martin Krištoff, analytik našej spoločnosti, v nasledujúcom článku.

Tlačové správy

29/06/2022

BMW oficiálne otvorilo svoju novú továreň v hodnote 15 miliárd juanov (2,2 miliardy dolárov) v Číne so silným zameraním na elektrické vozidlá, keďže sa snaží dobehnúť lídrov ako je Tesla a domácich konkurentov.

03/03/2022

Mnoho zamestnávateľov považuje svoj odmeňovací systém za spravodlivý v súvislosti s pohlavím zamestnancov. Avšak, samotní zamestnanci majú odlišný názor a väčšina z nich si myslí, že nedostáva dostatočné platové ohodnotenie.

10/01/2022

ESG transformácia sa udomácňuje ako trend novej doby, ktorý musia spoločnosti prijať, aby dosiahli lepšie prežitie, výkon a celkové dobro pre planétu. Aké sú nové trendy na rok 2022, ktoré je dobré sledovať a aké vyhliadky majú ESG fondy do budúcna?

13/12/2021

HABERL Real Estate prináša ďalší zaujímavý developerský projekt, v ktorom okrem priestranných bytov nájdete aj množstvo zelene, v podobe záhrad a zelených striech. Green Atrium svojou polohou zapadá do okolitej zástavby a kvalitne dopĺňa priestor medzi Trnavskou cestou a Teslovou ulicou. 

22/10/2021

Inflácia dosahuje historické hodnoty a je pravdepodobné, že počas nasledujúcich mesiacov sa jej hodnoty ešte zvýšia. Podľa aktuálnych údajov Štatistického úradu SR, v mesiaci september inflácia tvorila úroveň 4,6 percenta a tým dosiahla zatiaľ najvyššiu úroveň od roku 2011.

08/07/2021

Aká je aktuálna situácia na investičnom trhu? Zlatú dobu zažívajú najmä digitálne a softwarové spoločnosti. Slováci po koronakríze myslia na zadné dvierka a začínajú viac investovať. Do čoho sa oplatí investovať? Čomu by sme sa mali pri investovaní vyhnúť?

Kontakt

Vanessa Vitteková
info@haberl.sk

Súbory na stiahnutie

Súbor
Formát
Veľkosť

Urobte prvý krok k svojim vysokým výnosom. Pomôžeme Vám. Nezáväzne.

Zanechajte nám kontakt a náš Wealth Manager Vám nezáväzne odpovie na otázky a poradí s výberom investičnej stratégie vhodnej priamo pre Vás. Všetko úplne bezplatne a nezáväzne