Search
Nastavenie filtra
Iba presné zhody
Hľadanie v názve
Hľadajte v texte

V médiach

Novinky zo sveta investícií

TREND
Martin Krištoff: S prihliadnutím na aktuálnu situáciu najväčší rast ceny zaznamenali komodity, či už drahé kovy ako zlato alebo poľnohospodárske komodity, ako je napríklad pšenica. Viac v článku.
HN ONLINE.SK
O koľko sa prepadnú ruská a ukrajinská ekonomika? Ktoré krajiny okrem Ukrajiny a Ruska vojnou ekonomicky najviac utrpia? Hrozí kvôli vojne globálna finančná kríza? Na všetky tieto otázky a aj ďalšie odpovedá Martin Krištoff, analytik našej spoločnosti, v nasledujúcom článku.
TREND
Aký postoj zaujíma náš analytik Martin Krištoff k novému trendu v medzinárodnom obchode? Prečítajte si jeho vyjadrenie v nasledujúcom článku.
STARTITUP
STARTITUP oslovil nášho analytika Martina Krištoffa, aby sa vyjadril k aktuálnej téme zavedenia nepodmieneného príjmu. Prečítajte si aký názor zastáva.
TREND
Ako jedna z prvých investičných spoločností sme investorom ponúkli možnosť otvorenia účtu a investovania priamo online z pohodlia domova.
PODNICAST.COM
Náš analytik dostal pozvanie do podcastu a prezdradil na čo slúži softvér Bloomberg, aký typ klientov má záujem o aktívne riadené portfólio, prečo je vhodné diverzifikovať a oveľa viac.
TREND
Martin Krištoff, náš finančný analytik, v článku zhodnotil rok 2021 a pripomenul tie najdôležitejšie momenty, vysvetlil čo za nimi stálo a čo nám priniesli. Pripojil aj ekonomický výhľad na rok 2022.
TREND
HABERL Real Estate chce stavať v Ružinove už na budúci rok. Plánuje aj cyklomiestnosti a státia pre nabíjanie elektrovozidiel.
YIM.BA
V severnej časti Ružinova, pri Trnavskej ceste, je už dlhšie v príprave projekt Green Atrium. Obytný súbor nadviaže na starší development Domino a prinesie do lokality nové byty, nebytové a obchodné priestory.
TREND
Zdá sa, že aj po skončení koronakrízy sa v týchto trendoch bude vo svete investícií pokračovať.
YIM.BA
Napísali o našom novom developerskom projekte v Bratislave, ktorý momentálne pripravujeme. Projekt Green Atrium vám oficiálne predstavíme koncom tohto roka.
TREND
Projekt You Vegan nás oslovil z pohľadu investora z viacerých dôvodov. Tým prvým je fakt, že nová vegánska spoločnosť je lákavou investičnou príležitosť vďaka jedinečnosti projektu na slovenskom trhu.
TREND
Nájsť kompromis medzi tichou lokalitou, výborným dopravným napojením a rýchlou dostupnosťou do mesta nemusí byť vždy jednoduché.
v mediach obrazky-06
MARKÍZA

Pokles a panika na finančných trhoch spôsobená novým variantom koronavírusu

Vyjadril sa k téme v televízií Markíza náš finančný analytik, Martin Krištoff.
FINREPORT
Filip Rybár je zakladateľom moderného obchodníka s cennými papiermi. V rozhovore prezradil, ako vyzerá digitálne portfólio v praxi a ponúkol aj podrobný návod a tipy, ako prežiť pandémiu a finančnú krízu.

Tlačové správy

03/03/2022

Mnoho zamestnávateľov považuje svoj odmeňovací systém za spravodlivý v súvislosti s pohlavím zamestnancov. Avšak, samotní zamestnanci majú odlišný názor a väčšina z nich si myslí, že nedostáva dostatočné platové ohodnotenie.

10/01/2022

ESG transformácia sa udomácňuje ako trend novej doby, ktorý musia spoločnosti prijať, aby dosiahli lepšie prežitie, výkon a celkové dobro pre planétu. Aké sú nové trendy na rok 2022, ktoré je dobré sledovať a aké vyhliadky majú ESG fondy do budúcna?

13/12/2021

HABERL Real Estate prináša ďalší zaujímavý developerský projekt, v ktorom okrem priestranných bytov nájdete aj množstvo zelene, v podobe záhrad a zelených striech. Green Atrium svojou polohou zapadá do okolitej zástavby a kvalitne dopĺňa priestor medzi Trnavskou cestou a Teslovou ulicou. 

22/10/2021

Inflácia dosahuje historické hodnoty a je pravdepodobné, že počas nasledujúcich mesiacov sa jej hodnoty ešte zvýšia. Podľa aktuálnych údajov Štatistického úradu SR, v mesiaci september inflácia tvorila úroveň 4,6 percenta a tým dosiahla zatiaľ najvyššiu úroveň od roku 2011.

08/07/2021

Aká je aktuálna situácia na investičnom trhu? Zlatú dobu zažívajú najmä digitálne a softwarové spoločnosti. Slováci po koronakríze myslia na zadné dvierka a začínajú viac investovať. Do čoho sa oplatí investovať? Čomu by sme sa mali pri investovaní vyhnúť?

Kontakt

Vanessa Vitteková
info@haberl.sk

Súbory na stiahnutie

Súbor
Formát
Veľkosť

Urobte prvý krok k svojim vysokým výnosom

Zanechajte nám kontakt a náš Wealth Manager Vám odpovie na otázky, pomôže s výberom správnej investičnej stratégie a s celým procesom otvorenia účtu a investovania.