fbpx
Search
Nastavenie filtra
Iba presné zhody
Hľadanie v názve
Hľadajte v texte

Mýty o investovaní #3 “Musíte byť expertom, sledovať trh a vyznať sa v analýzach.”

2 minúty čítania
Po dlhšej dobe, ale predsa. Prinášame vám tretí diel zo série MÝTY O INVESTOVANÍ, kde vám vyvrátime a zároveň objasníme najznámejšie investičné mýty.
mýty

Na to, aby ste začali investovať, nepotrebujete byť expertom v tomto sektore, ani rozumieť analýzam, či sledovať trh. My v HABERL sme pre vás vytvorili produkt s názvom PROFIT, v ktorom robíme všetky tieto činnosti za vás.

V spolupráci s našim portfólio manažérom sme vytvorili produkt s názvom PROFIT. PROFIT je aktívne riadené portfólio určené pre investorov, ktorí uprednostňujú na spravovanie investícií portfólio manažéra.

Portfólio manažér je človek, ktorý má dlhoročné skúsenosti s obchodovaním na trhoch. Jeho úlohou je vyhľadávanie investičných príležitostí, sledovanie diania na trhoch a maximalizovanie výnosu za vopred určenej investičnej stratégie. Je odborníkom vo svojom odbore a pravidelne analyzuje trh.

Portfólio PROFIT je investičný nástroj, ktorý investuje do vybraného počtu akcií firiem z rôznych sektorov. Tieto firmy sú vybrané na základe fundamentálnej analýzy, tak aby sme zabezpečili správnu diverzifikáciu portfólia.

PROFIT sa môže pochváliť svojimi výsledkami za uplynulý rok 2020, kedy investorom zhodnotilo investície o 50,16%. V prvom polroku roku 2021 dosiahlo výkonnosť 19,88%.

rocny-vynos-dynamickeho-portfolia

Záver

Prišli sme k záveru, že nemusíte byť expertom, ani sledovať trh či vyznať sa v analýzach. Stačí, ak si vyberiete správny investičný nástroj a skúsenú investičnú spoločnosť, ktorá vám ho poskytne a bude spravovať.

Zdieľajte tento článok

Prečítajte si viac

Máte otázky ohľadom riadeného portfólia PROFIT?

Kontaktujte nás.

Odber newslettera je úplne zadarmo!

Prihláste sa na odber našich HABERLoviniek a užívajte si pravidelný príliv najčerstvejších informácií z trhov.

Urobte prvý krok k svojim vysokým výnosom. Pomôžeme Vám. Nezáväzne.

Zanechajte nám kontakt a náš Wealth Manager Vám nezáväzne odpovie na otázky a poradí s výberom investičnej stratégie vhodnej priamo pre Vás. Všetko úplne bezplatne a nezáväzne